wtorek, 19 listopada 2013

Pierwszy blog, pierwszy wpis :)

Witajcie Kochane!


Robię kolejny krok w przód zakładając tego bloga. Otóż jetem tu, by dzielić się z Wami moją pasją, jaką są makijaże i wszelkie kosmetyki, dzięki którym czujemy się piĘkniej i pewniej. Niedawno założyłam Fanpage na FACEBOOK'u jako Diamante Make Up i jestem bardzo zadowolona.Postanowiłam więc brnąć dalej i założyć blog. Jest to dla mnie nowość, ponieważ nigdy nie dzieliłam się publicznie moimi wykonami, oprócz znajomych na facebook'u i nie zajmowałam się tego typu rzeczami,więc jest to mój pierwszy raz. Ale niezmiernie mnie to cieszy,że za namową  koleżanek zaczęłam działać w tą stronę i  mogę się teraz dzielić moją pasją z każdą z Was ! 

Bardzo, ale to bardzo długo rozmyślałam co będzie znajdowało się dokładnie na moim blogu... iiii muszę Was zmartwić, ale  NIE WIEM  ;p Na pewno będzie to blog związany z urodą, makijażami, kosmetykami, może trochę modą i co mi tam jeszcze wpadnie do głowy  :P 

Ogólnie rzecz biorąc postaram się zasypywać Was moimi makijażami i nikogo nie zanudzać ! ;pTak więc przedstawiam siebie i mój makijaż :)
Mój ulubiony makijaż w stylu PIN-UP :)
UŻYTE KOSMETYKI 

Zostawiajcie  swoje blogi, z chęcią wpadnę :)

 Koniecznie piszcie jak Wam sie podoba:)

Wszelkie opinie mile widziane:)

1 komentarz:

  1. Kochana ale tu przyjemnie u Ciebi!e:)
    Bardzo fajnie, że założyłaś bloga:)
    Zapraszam Cię do siebie www.paulineczkapisze.blogspot,com
    Buziaki i wielu pomysłów :***

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Diamante Make Up , Blogger